Trek je dansschoenen aan en kom naar het danskamp! 💃🕺
Op allerlei soorten muziek leren we verschillende dansstijlen. We oefenen een week samen, stap voor stap en vooral met veel plezier. Op het einde van de week maken we er een echte show van: onze eigen dansvoorstelling!
Mama’s en papa’s mogen komen kijken. En wees maar zeker: hun monden zullen openvallen! 🎶
Met de kleine bouwstenen van LEGO maken we de mooiste dingen! 🧱 Bedenk zelf een ontwerp of bouw een pakket stap voor stap in elkaar. Zo oefen je je handigheid en je verbeelding, en leer je samenwerken en samen plezier maken.
Elk kind bouwt op zijn eigen niveau, dus iedereen kan meedoen. Je volgt LEGO een halve dag, samen met een ander kamp naar keuze.
We beschikken over een prachtige nieuwe locatie te Brugge: DE BOOMHUT, Koning Leopold III-laan, 102, 8200 St-Andries. Deze school biedt ons alle mogelijkheden om een geslaagd sportkamp te organiseren. Onze playground bestaat uit een prachtig groen domein, ruime sporthal, refter, sportterreinen,…en dit in een veilige en kindvriendelijke omgeving. Bovendien zijn we goed bereikbaar via de expresweg en de Torhoutse Steenweg en Gistelsesteenweg.
Vrijdag is er geen opvang. Om 16.00 is het kamp gedaan.
Leeftijd
Jeugdkamp: Vanaf de leeftijd van 6 jaar en reeds in het eerste leerjaar zitten of gedaan hebben. Voor sommige keuzes is er een minimum leeftijd. Maximum leeftijd is ongeveer 14/15 jaar.